#MarchewkoweLove

4/09/2016

Ostatnio myślałam sporo nad zestawem produktów niezbędnych w kuchni. Analizuję sobie czasami takie zagadnienia z myślą o przyszłych notkach, ale nie przelewałam tego wcześniej na .. ekran;). No ale robiłam lekki przegląd szafek, badania dotyczące zawartości lodówki i takie tam. Okazało się, że różne produkty pojawiają się z i znikają z mojej kuchni, ale jest coś co zawsze znajdziecie. ZAWSZE. jest to marchewka.
Marchewka chyba jest trochę niedoceniana przez nas(nas jako ludzkość;)), leży w większości lodówek, gdzieś na dnie, wrzucamy ją do zupy albo surówki i na tym w sumie jej udział w kuchni się kończy;) zazwyczaj. Ale marchewka ma ogromny potencjał, pasztety, placki, pasty, dżemy, ciasta i wiele wiele innych.
Zebrałam się w sobie i najbliższe dni poświęcę właśnie jej, zwłaszcza że u mnie na blogu również nie robiła ogromnej kariery;) (jak to się mogło stać?!)
Zaczynam od tej notki, wprowadzającej, tu poniżej umieszczę przepisy które już są na blogu, a potem  będę dodawać linki też do tych, które będą pojawiać się później.
Enjoy;)no bo kto nie kocha marchewki?;)

#marchewkowelove


Mogą ci się spodobać

0 komentarze

Popularne posty

Obserwuj mnie na facebooku

Można mnie znaleźć

myTaste.pl Durszlak.pl
Mikser Kulinarny - przepisy kulinarne i wyszukiwarka przepisów

Subscribe