konkurs na sprytne danie - wygraj książkę Jamiego Olivera

9/03/2015

To że w nazwie bloga występuje słowo slow, nie oznacza, że w tygodniu, po pracy nie marzę o tym żeby obiad zrobił się sam, w pięć minut;) Marzę by był smaczny, zdrowy. By nie zawierał gotowych nędznej jakości półproduktów, lub by nie składał się z mrożonej pizzy(żartuję, fu, od lat nie jadłam takiej pizzy!);)
W takich przypadkach, jak zabraknie czasami pomysłu (a przecież wszystkim nam się to zdarza!) wtedy na ratunek przychodzi Jamie, nie tylko w swojej wersji 30 minut i 15 minut, ale i wszystkie inne jego książki, które pokazują jak łatwo przygotować zdrowy domowy obiad.
Zawsze będę się przyznawać do mojej miłości do Jamiego, jeśli więc na pitupitu pojawia się konkurs, to co innego, jak nie książka Jamiego powinna być nagrodą?:)Tak więc zaczynamy nasz post konkursowy:)
Do udziału w konkursie zapraszam wszystkich, będzie mi oczywiście niezmiernie miło jeśli polubicie pitupitu na facebooku, lub dodacie blog do swoich obserwowanych, ale nie jest to warunek konieczny, chociaż na pewno pomoże wam to w śledzeniu nowości w świecie pitupitu.
Zadanie konkursowe:
Przechodzimy do najważniejszego, aby wygrać książkę wystarczy w komentarzu, pod tą notką, wpisać swój przepis na sprytne danie, lub swój sposób na łatwiejsze życie w kuchni, sprytne rozwiązania, sprytne przetwory, sprytne narzędzia i pomysły. Wszystko co sprawi że posiłek będzie szybki, zdrowy i smaczny! spośród pozostawionych komentarzy wybierzemy ten który spodoba nam się najbardziej, liczymy na wasze kreatywne pomysły
na komentarze czekamy do 13 września do 23.59!:)

Warunki udziału w konkursie:
  • konkurs trwa od 3 września 2015 r. do 13 września 2015 r. do godziny 23.59
  • w konkursie mogą wziąć udział wszyscy czytelnicy bloga
  • zwycięzcę wyłoni komisja w składzie ja + Kuba
  • nagroda w postaci książki Jamiego Olivera "Gotuj sprytnie jak Jamie" zostanie wysłana do zwycięzcy wybraną formą przesyłki(pp lub inpost), na koszt pitupitu
  • w przypadku osób komentujących jako "gość" wymagane jest podanie w treści adresu mailowego 
  • zdanie konkursowe to skomentowanie poniższego postu podając swój sposób na sprytne danie (może to być przepis na danie, lub porada kuchenna ułatwiająca życie)
Czekam na wasze sprytne pomysły!

Mogą ci się spodobać

0 komentarze

Popularne posty

Obserwuj mnie na facebooku

Można mnie znaleźć

myTaste.pl Durszlak.pl
Mikser Kulinarny - przepisy kulinarne i wyszukiwarka przepisów

Subscribe